Наші нагороди
Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики
Переможці ІІ (міського) етапу
Шарко О. 9А - І місце
Пушинська І. 10А - ІІ місце
Кандаурова А. 11А - ІІ місце
Шаповалов І. 7Б - ІІІ місце
Заполучникова Д. 8А - ІІІ місце
Всеукраїнська учнівська олімпіада з хімії
Переможці ІІ (міського) етапу
Шарко А. - ІІІ місце
Заполучникова Д. - ІІІ місце
Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології
Переможці ІІ (міського) етапу
Пушинська І. - ІІІ місце
Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики
Переможці ІІ (міського) етапу
Мунтян В. 6А - ІІІ місце
Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії
Переможці ІІ (міського) етапу
Заполучникова Д. 8А - ІІ місце
Кандаурова А. 11А - ІІІ місце
Всеукраїнська олімпіада з програмування 2022
Переможці ІІ (міського) етапу
Попов А. 10А - І місце
Вахно Є. 9А - І місце
Шаповалов І. 7Б - І місце
Щуренко Я. 10А - ІІ місце
Всеукраїнська олімпіада з ІКТ 2022
Переможці ІІ (міського) етапу
Заполучникова Д. 8А - І місце
Вахно Є. 9А - І місце
Кривощоков Д. 10А - І місце
Смирнова Ю. 10Б - ІІ місце
Фестиваль "Освітня робототехніка" - команда школиробототехніки NikoBots посіла ІІ командне місце серед команд регіонів України
Категорія С "3D моделювання у CAD-системі"
Шаповалов І. - І місце
Вахно Є. - ІІ місце
Асаула А. - ІІІ місце
Категорія S "Конкурс Scratch-проєктів"
Русаков Д. - І місце
Міщенко В. - грамота за участь у фестивалі
Категорія АІ "Рух з максимальною швидкістю по трасі"
Воробєй Б. - ІІІ місце
Відкритий обласний конкурс творчої робототехніки 2023
"Мрії та сни"
Номінація "Комп'ютерна графіка"
Тема "Про що мріють роботи?"
Гращенко К. 9А - І місце
Севрикова В. 10Б- ІІ місце
Снігир Н. 10А- ІІІ місце
Обласна інтернет-олімпіада з офісного програмування 2023
Солдатов Б. - І місце
Шаповалов І.- І місце
Ніколаєв М.- ІІ місце
Воробєй Б. - ІІ місце
Кривуляко В. - ІІІ місце
Міжнародний конкурс "Бобер"
Всього брали участь - 35 учнів
Переможців - 25 учнів
Відмінний результат - 11 учнів
Добрий результат - 14 учнів
Всеукраїнська олімпіада з програмування 2022-2023
Переможці ІІІ (обласного) етапу
Вахно Є. 9А - ІІІ місце
Обласний конкурс з web-дизайну 2023
Шаповалов І. 7Б - І місце
Обласний конкурс комп'ютерної графіки та анімації 2023
Номінація "3D графіка"
Цвєтков Т. 10А - І місце
Фещенко Н. 11А - І місце
Кривуляко В. 6Б - ІІ місце
Заполучникова Д. 8А - ІІ місце
Вахно Є. 9А - ІІ місце
Говенько В. 10Б - ІІ місце
Обласний конкурс "Комп'ютерна перлинка"
Калепченко В. - І місце
Воробєй Б. - І місце
Куриленко С. - І місце
Малишко К. - ІІ місце
Обласний конкурс "Мікроша" 2023
Номінація "Програмування"
Попов А. 10А - І місце
Шаповалов І. 7Б - І місце
Щуренко Я. 10А - ІІ місце
Номінація "Офіс"
Вахно Є. 9А - ІІ місце
Обласний конкурс "Капітошка"
Федорченко І. - І місце
Шаповалов І. 7Б - І місце
Щуренко Я. 10А - ІІ місце